Samsung зробив крок назустріч Apple

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1436

За даними The Verge, корейська компанія Samsung планує відкликати свої клопотання про вилучення з продажу девайсів Apple, подані раніше в європейські суди. Нагадаємо, що дані клопотання були відправлені в суди Франції, Великобританії, Італії, Голландії та Німеччини. У них корейський виробник смартфонів і планшетів стверджує, що Apple незаконно використовує технології Samsung в області бездротової передачі даних.

Треба сказати, що зазначені технології захищені базовими патентами (standard essential), а це зобов'язує Samsung видавати відповідні ліцензії на розроблення без дискримінацій, справедливо і розумно. Про свій намір відкликати свої звернення до суду Samsung повідомила два дні тому. Справа в тому, що 17 грудня в США суддя Люсі Кох відхилила вимогу Apple про заборону в Сполучених Штатах продажів 26 пристроїв компанії Samsung, які нібито порушили патенти «яблучної» компанії.

Як відомо, патентне протистояння Samsung і Apple почалося навесні 2011 року. Тоді компаніями були подані клопотання і позови в суди 10-ти держав. «Розв'язати» патентну війну Apple, яка заявила про копіювання дизайну iPhone і iPad. У відповідь корейський виробник обвинуватив компанію Тіма Кука в неправомірному використанні технологій Samsung.

Друзі сайту: комбайн сельскохозяйственный


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора