Росія: зростання ринку хмарних технологій випередить темпи зростання IT-індустрії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1457

Як вважає Марк Шмулевич , заступник глави Мінкомзв'язку і куратор IT -напрямку , протягом найближчих 5 років російський « хмарний » ринок переступить межу в 8 млрд. доларів. На сьогоднішній день , за словами Шмулевич , обсяг цього сегмента IT -індустрії складає приблизно 1 млрд. доларів. Про це він заявив на підведенні підсумків щорічної премії « Хмари 2012».

«Весь світ стрімко переводить обчислення і обробку інформації в « хмари ». Це стосується і Росії »- зазначив чиновник. Він підкреслив успіхи країни , з урахуванням того , що Росія вийшла в цей сектор індустрії зовсім недавно. Заступник глави Міністерства комунікацій та зв'язку поскаржився , що всі галузі вітчизняної індустрії інформаційних технологій відчувають серйозну нестачу кваліфікованих фахівців . Він зазначив , що в Росії будуть створені спеціальні умови для програмістів з інших , сусідніх з Росією країн .

«Хмари 2012» - заснована Російською асоціацією електронних комунікацій премія за досягнення в сегменті хмарних технологій. Цього року вона буде вручена вперше . Партнером заходу виступила компанія Ростелеком . Організатори впевнені , що « Хмари 2012» стануть відмінним способом пошуку молодих і талановитих IT- колективів , сприятиме розвитку інновацій в малому та середньому бізнесі.

Хмарні сервіси завойовують все більшу популярність у всьому світі, можливо, колись ця популярність дійде і до України.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора