RockStar таки випустить GTA V на ПК...

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2402

Grand Theft Auto, або, як її називають у народі GTA, є однією з найпопулярніших ігор для комп'ютера і консолей минулого покоління (нові консолі, мабуть, винятком стати не повинні). В основному всіх притягує те, що гра різноманітна і всі її складові частини виконані відмінно, крім сюжетних місій ви можете вдосталь повеселитися і без завдань - покататися на автомобілях, мотоциклах і велосипедах, або ж знищувати все, що бачите на своєму шляху (в деяких частинах , наприклад, в San Andreas, можна політати на літаках, а також здійснювати стрибки з парашутом).

Загалом - поле для фантазії і дій воістину величезне. Вже офіційно анонсована нова, п'ята частина гри GTA. Вона повинна стати однією з найкрутіших ігор серед своїх побратимів. Однак більшу частину геймерів (особливо тих, у кого крім персонального комп'ютера нічого і нема) хвилює питання, чи вийде GTA V на ПК, і якщо так - то коли? На жаль, Rockstar мовчить і ніякої інформації з цього приводу не надає, хоча за всю історію не було жодної гри з серії GTA, яка б не вийшла на ПК.

Наприклад остання частина - GTA IV вийшла на комп'ютери тільки через 6-8 місяців після офіційного старту продажів для Xbox360 і PlayStation 3. Але деякі подробиці продовжують спливати, так, активісти одного фан-сайту про GTA знайшли інформацію про те, що в студію Rockstar Leeds шукають людину, яка змогла б займатися перенесенням новітніх ігор на ПК (багато хто тут вбачає адаптацію консольних версій GTA V для комп'ютерів). Так як «новітніх» ігор у Rockstar, окрім GTA V, нема, то припущення про те, що портування саме даної гри необхідно студії, може виявитися вірним.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора