Реструктуризація компанії Alibaba Group

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 900

Найбільшу, за час свого існування, реструктуризацію планує гігант китайської електронної комерції Alibaba. Після реорганізації, в бізнес-структурі групи з'явиться 25 підрозділів (нині їх всього 7), що, як вважає керівництво Alibaba Group, спростить управління і дасть можливість оперативніше реагувати на інновації у сфері електронної торгівлі.

Друзі сайту: на сторінці chako.ua/ru/FOTO-I-VIDEO/Lens ви можете замовити якісні та надійні об'єктиви за доступними цінами для вашого фотоапарату, якщо професійно займаєтесь фотографією та хочете досягнути більших результатів.

Alibaba Group була сформована в Ханчжоу в 1999 році Джеком Ма, де продовжує базуватися по сьогоднішній день. У компанії є власна система електронних платежів Alipay, яку використовують більш 460 тисяч компаній, власне ПО для координування та системи баз даних підприємств і товарів, відсортовані по регіонах.

Як підкреслив Джек Ма, реструктуризація стала завершальним кроком Alibaba Group з відновлення контролю над майбутнім компанії, після укладення в 2005 році стратегічного партнерства з Yahoo. Бай-бек акцій вартістю в $ 7.6 млрд. У Yahoo почався в 2012 р Співробітництво між Alibaba Group і Yahoo успішно продовжується, і для його зміцнення в грудні 2012 р віце-президент Yahoo Ж.Резес приєдналася до ради директорів китайського гіганта.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора