Пошукова система Google удосконалила поштовий клієнт Gmail для Android

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2166

Одна з найбільших мереж пошукових систем Google заявляє про те, що в котрий раз проведено доопрацювання популярного поштового клієнта Gmail для операційної системи Android. Був втілений в життя цілий ряд новітніх, прогресивних, останніх функцій, серед яких можливість давати відповіді на вхідні листи, видаляти і архівувати їх прямо з середовища оповіщень, не перемикаючись та не входячи в сам додаток.

Ця можливість доступна для операційної системи версії Android 4.1 і вище. Тепер поштовик працює як ніколи швидко та плавно. Для всіх порівняно свіжих версій операційних систем починаючи з версії Android 4.0 також оптимізована пошукова функція і представилася можливість розшукувати вхідні листи без доступу до всесвітньої мережі Інтернет.

Продуктивність значно збільшена у версії операційної системи Android 2.2 +, а також включені інтерфейси прикладного програмування (API) ярликів для сторонніх програмістів-девелоперів.

Нагадаємо, що Gmail вважається найпотужнішим та найпопулярнішим поштовим сервісом у світі і з поширеністю Android-смартфонів його популярність лише набирає обертів. Сам додаток для роботи з поштою вже неодноразово перероблювався та випускався у все досконаліших варіантах. В офіційному магазині операційної системи Android - google play даний додаток займає перше місце за кількістю завантажень серед даного виду додатків, тобто поштових клієнтів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора