Скільки коштує дефолтний пошук?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1055

Дефолтний пошук "Google" в гаджетах з платформою iOS коштуватиме компанії мільярд доларів. Все говорить про те, що на цей раз статус системи пошуку, яка потрібна за замовчуванням в продукції «яблучної» компанії, обійдеться в рази дорожче, ніж передбачалося аналітичними прогнозами. Представники видання під назвою TechCrunch в опублікованій інформації посилаються на джерело в якості звіту компанії «Morgan Stanley».

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна ламинация оконных профилей, яку вам можуть виконати за доступними цінами!

В отриманій інформації говориться, що в наступному 2014-му році за ексклюзивне перевага компанія «Google» повинна «викласти» суму воістину колосального розміру. Мільярд доларів Сполучених Штатів Америки в наступному році - це набагато більше платежу, зробленого чотири роки тому в 2009-му. Тоді сума дорівнювала 82 мільйонам доларів США.

Повертаючись до теми статті, варто згадати, що така велика виплата принесе компанії «Apple» по сімдесят п'ять центів з кожного одного долара. Це все завдяки рекламним акціям і збору відомостей з пристроїв, які працюють на операційній «яблучної» платформі.

Худоба Девітт, який займається аналітичними дослідженнями, вважає, що в майбутньому кожен платіж буде набагато більше попереднього. Це буде через зростання обсягу продажів мобільних гаджетів корпорації «Apple». Крім угоди з «яблуком» представники "Google" підписували контракти з такими браузерами, як Opera і Mozilla. Можливо компанії все ж і вдасться знизити розмір виплат, хто знає.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора