Скоро буде проданий пакет акцій Google на суму 2,5 млрд. доларів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1341

За відомостями інформаційного агентства Associated Press з посиланням на американську Комісію з цінних паперів і бірж, найближчим часом 42 відсотки акцій, які належать голові ради директорів інтернет-компанії Google Еріку Шмідту буде виставлено на продаж. В даний момент цей пакет оцінюється в суму 2,5 мільярдів американських доларів.

Друзі сайту: якщо ви приїхали до столиці Україїни, можливо вам знадобляться лікарні Києва та їхні високопрофесійні медичні послуги. Список лікувальних установ Києва допоможе вам швидко знайти потрібний заклад та зекономити значні кошти.

Один місяць тому, 7 лютого 2013 року на біржі була зафіксована рекордна ціна на акції Google - кожен цінний папір інтернет-гіганта коштував 786,67 долара. Таким чином, зростання склало більше 11 доларів за акцію. В останній раз подібні показники були зафіксовані 9 років тому - в 2004 році, коли відбулося публічне розміщення акцій компанії. На даний момент Еріку Шмідту належать 2,3% від усіх акцій компанії Google. Вартість цього пакету складає 7,6 млн. американських доларів. Після продажу частини з них, у нього залишиться ще не менш 4,4 млн. цих цінних паперів на суму 3,5 млрд. доларів, а також 5% голосів акціонерів.

Серед топ-менеджерів компанії більшим пакетом володіють тільки її засновники - Ларі Пейдж і Сергій Брін, повідомляє агентство Associated Press. Станом на 2012 рік Forbes оцінив стан Еріка Шмідта в 6,9 млрд. доларів. Зараз він знаходиться на 138 місці в світовому рейтингу мільярдерів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора