Карта пам'яті в телефоні: типи, ємність і як нею користуватися?

  • Переглядів: 454


Сучасні телефони роблять знімки високої якості, записують відео зі швидкістю 4K і 60к/с, а додатки, встановлені на них, займають більше місця. З цих причин, вбудованої пам'яті в смартфоні стає недостатньо. Якщо вам потрібно багато місця для файлів, то необов'язково вибирати телефон з максимально можливою кількістю пам'яті. Найкращим рішенням може стати вибір пристрою зі слотом для карт пам'яті microSD, які можуть значно збільшити обсяг пам'яті.


Чи потрібна в телефоні карта microSD?

Сучасні смартфони можуть мати ємність 512 ГБ, і цього значення цілком достатньо навіть для самих вимогливих користувачів. Але набагато вигідніше буде придбати телефон з меншою кількістю вбудованої пам'яті та слотом для мікро- або міні SD карти, де можна зберігати файли, фотографії та відео, а при необхідності в будь-який час замінити її на більший обсяг. До речі, вибрати та замовити карту пам'яті, радимо за даним посиланням https://www.aks.ua/catalog/karta-pamyati/obem-pamyati/128-gb вже зараз.

Типи карт пам'яті

Слот для карт пам'яті в телефоні доступний не на всіх моделях, але в переважній більшості він є. Найчастіше це слот для карт microSD, розміром 11x15x1 мм. Старіший формат - miniSD, 21,5201,4 мм, використовується набагато рідше. Обидва типи оснащені флешпам'яттю для запису, яка гарантує дуже швидкий запис і читання даних, що ідеально підходить для роботи на смартфоні.

Великою перевагою карт microSD є те, що вони мають універсальний стандарт і можуть використовуватися в різних пристроях - телефонах, планшетах і навіть фотоапаратах або ноутбуках. Більш того, завдяки спеціальним адаптерам, їх можна встановлювати в слоти для карт більшого розміру.

Перш ніж вибрати телефон, необхідно перевірити, який тип слота встановлений в пристрої. Найпопулярніших всього два:

- Виділений слот для карт пам'яті - найзручніший, але, на жаль, використовується все рідше і рідше. Він дозволяє управляти картами - міняти і замінювати їх, жодним чином не обмежуючи функціонал телефону;

- Гібридний слот для карти пам'яті або SIM-слот - використовується в телефонах з функцією Dual SIM. У цьому випадку установка microSD не дозволяє використовувати другу SIM-карту і навпаки, використання двох SIM-карт позбавляє підтримки карти пам'яті.

Яку карту пам'яті вибрати для телефону?

При виборі карти пам'яті для телефону необхідно зосередитися на кількох основних параметрах:

- Ємність - чим більше ємність, тим більше файлів може бути збережено на карті. Як розумного мінімуму слід розглядати карти розміром 32 Гб, хоча в епоху записи великої кількості матеріалу і зйомок великої кількості фотографій краще ставити як мінімум 64 Гб. Більш високі значення розраховані на дуже просунутих користувачів, які або використовують величезну кількість додатків, або зберігають на телефоні великі файли, наприклад, відео. Максимальна ємність сучасних карт пам'яті становить 2 Тб;

- Швидкість запису - цей параметр особливо важливий для карт пам'яті, які використовуються в камерах. Для смартфонів це не має великого значення, але варто знати, що швидкість запису на картах визначається параметром U і числовим значенням. Наприклад, U1 означає мінімальну швидкість запису 10 Мб/с, U3 - 30 Мб/с. Для телефонів досить карти пам'яті зі швидкістю запису 10 Мб/с;

- Кількість підтримуваних операцій - це відносно нове позначення, але воно важливе. Для смартфонів рекомендується використовувати карту з символом A1, що означає, що вона здатна виконувати до 500 операцій в секунду (карти без цього маркування виконують кілька десятків операцій в секунду). Смартфон є багатофункціональним пристроєм, він може одночасно відтворювати музику, робити знімки, запускати додатки в фоновому режимі - тому краще переконатися, що швидкість запису і читання даних з карти не обмежені.

В цілому, можна сказати, що карта пам'яті в телефоні є одним з базових аксесуарів, яка дозволяє повною мірою використовувати потенціал пристрою, не турбуючись про те, що для відмінного знімка, цікавого відео або захоплюючої гри у вас не вистачить місця на смартфоні.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора