Google Apps стане платним для всіх компаній

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1439

Як повідомляється в офіційному блозі Google Enterprise, компанія планує перевести сервіс Google Apps на платну основу. Нагадаємо, що раніше використання додатків сервісу невеликими компаніями було безкоштовним. Після запуску Google Apps, безкоштовне використання було передбачено всім компаніям зі штатом менше 50 осіб. У минулому році обмеження стало більш жорстким - платити довелося всім компаніям зі штатом більше 10 осіб.

Нова схема роботи Google Apps передбачає цілодобову техпідтримку, 25 Гб для зберігання даних та доступ до всіх веб-додатків. Вартість використання складе 50 доларів США в рік за кожного співробітника. При цьому індивідуальні підприємці, а також освітні установи як і раніше зможуть користуватися сервісом безкоштовно. Пакет додатків Google Apps включає в себе поштовий сервіс Gmail, хмарне сховище, календар, редактор документів, платформа для створення сайтів і ряд інших сервісів.

Відзначимо, що софтверна компанія Microsoft просуває свій аналог сервісу - пакет Office 365. Цікаво, що можливості Google Apps використовують більше 5 млн. компаній. Про це повідомляє The Wall Street Journal. Причому більша частина компаній працювала з сервісом безкоштовно.

Друзі сайту: вам можуть знадобитись целители, які допоможуть вам за низькими цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора