Біржа Sape оновила контент WizardSape

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1247

Найбільша біржа Рунета оновила свій алгоритм Wizard.Sape. Тепер він враховує індекс Sape.Rank, який допомагає з високою точністю визначити відвідуваність окремих сторінок сайту.

 Основним плюсом обліку Sape.Rank є можливість придбати посилання не «навмання», а лише з відвідуваних сайтів. Як повідомляють представники біржі, такі посилання виглядають більш природно, а це дозволяє рухатися по топ-видачі вище. Також за допомогою таких посилань можна залучати новий трафік, адже ймовірність переходу за посиланням зростає в кілька разів.

Сьогодні Sape.Rank вже інтегрували в Wizard.Sape. Крім усього іншого в біржі зробили ширше і число налаштувань. Користувачам тепер не доведеться витрачати багато часу на роботу в системі. Такі дії, як сканування змісту та тематики сайту, настройка регіону для просування, оцінка домена, облік доступного бюджету будуть виконуватися автоматично.

Варто нагадати, що оцінка потенційних донорів Wizard.Sape відбувається за такими параметрами, як відношення кількості посилань входять до виходить, рівень трафіку місячного, унікальність і обсяг контенту і т.д.

В оцінці задіяні й такі системи:

  • MozRank, який застосовується для відсіювання «поганих» донорів;
  • PageAuthority, за допомогою якої можна оцінити конкурентоспроможність сторінок;
  • Domain Authority, за допомогою якої проводиться прогноз майбутнього донора.

На сторінці http://vdohnilife.com/blog/ostrosjuzhetnyj_film_s_misticheskim_sjuzhetom/2014-09-10-22 ви можете подивитись гостросюжетний фільм з містичним сюжетом.

Є й додаткові фільтри. Наприклад, присутній перевірка на АГС, а також на вік збереженої копії в Яндексі. Мається аналіз контенту на топ-слова.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора