Вибираємо крутий жіночий діловий костюм

  • Переглядів: 407

У правилах багатьох великих компаній встановлений дрес-код. Для підбору підходящого ділового вбрання потрібно звертати увагу на багато чинників. І важливо виглядати при цьому професійно.

Основні рекомендації

У жіночому діловому костюмі можуть бути:

  • піджак;
  • брюки або спідниця;
  • жилет.

Хороший варіант - класична сукня-футляр. Неприпустимо, щоб спідниця мала надто малу довжину, наявність великого розрізу теж не допускається. Екстравагантні, що викликають предмети одягу небажані. Підійде класична блузка спокійних відтінків, низьке декольте виключається.

Можна зупинити вибір на прямий спідницю, по типу «олівець». Штани - традиційні, зі стрілками. У разі не найсуворішого дрес-коду допускається мінімальний кльош від стегна. За кольором костюмы белорусских производителей modnalady.com.ua можуть бути досить різноманітними, не тільки чорними, а й, наприклад, синіми, зеленими, сірими, бордо, бежевими.

Відмінний вибір - костюм в клітину / смужку. Колір блузи теж може бути не тільки білим, але і іншим, який поєднується з колірним рішенням костюма. Це лимонний, рожевий, сірий, бежевий, кремовий, салатовий. Істотне вимога - висока якість тканини, ніякої дешевої синтетики бути не може!

Вибір по фігурі

Грамотно обраний наряд вирішує завдання маскування недоліків фігури. Дівчині з повними стегнами потрібен піджак до середини стегна. Крій може бути прямим, трохи приталеним. Обтягує спідниця - не варіант. Для врівноваження плечей і стегон потрібні підплічники.

Для камуфляжу округлостей живота треба використовувати короткий, вільний жакет, а також брюки з високою талією. Жакет можна замінити довгим жилетом, таким чином фігура трохи витягнеться.

При надто широких плечах підплічники не носять. Потрібен приталений жакет, пряма або трохи розкльошена спідниця. Якщо у вас худорлява фігура, то комплект буде складатися з прямих брюк і приталеного жакета.

Пам'ятайте, діловий стиль не означає, що повинні бути нудні, темні предмети одягу. Сьогодні можна виглядати яскраво, стильно і при цьому - по-діловому.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора