Microsoft придбала Mojang - компанію-розробника гри Minecraft

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1065

Minecraft мабуть один з найдивовижніших проектів за останні роки, простенька гра завдяки суперовому геймплею стала популярною на весь світ. Спочатку проектом займався лише одна-єдина людина - Нотч (нік), або Марукс Перссон (в житті), пізніше, коли minecraft став набирати популярність, він взяв помічників.

Зараз гра є на всі основні платформи, а саме - персональні комп'ютери, мобільні операційні системи, для браузера (може працювати і в Chrome OS), консолей. При невеликих витратах на створення гри і її вдосконалення компанія Mojang змогла стати єдиною у своєму роді, а плюс до цього і дуже багатою. Але зараз «батькові» майнкрафт не хочеться більше займатися цією грою, як каже він сам.

Microsoft викупила Mojang за цілих 2.5 мільярда доларів, співпрацюють компанії давно - відтоді, як Minecraft вийшла для консолі Xbox. Поточний глава компанії - Сатья Наделла сказав, що покупка дуже вигідна, оскільки навряд чи Minecraft коли-небудь набридне публіці, до цих пір гру купують на всі платформи із завидною регулярністю. Що буде з самою грою в майбутньому - не повідомляється, але будемо сподіватися, що Microsoft не вноситиме істотних змін в геймплей.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора