Магазин додатків для Windows 8 зібрав понад 20 тис. програм

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1685

Як повідомляє The Next Web, посилаючись, у свою чергу, на портал Win App Update, магазин додатків для Windows 8 містить більше 20 тисяч самих різних додатків. Варто відзначити, що це загальна кількість програм, при цьому для кожного регіону вона може бути різною, в силу регіональних обмежень.

Наприклад, для користувачів британського Windows Store доступні приблизно 11 додатків, а в США - 12.7 тис. програм. Цікаво, що більша частина додатків в Windows Store - безкоштовна. Частка вільного ПЗ в магазині додатків - 87%. Серед платних програм є зовсім недешеві рішення. Наприклад спеціалізована програма для обліку пацієнтів у медичних установах під назвою EMR Surface коштує 499.99 долара.

Темпи зростання магазину Windows Store дозволяють зробити припущення про те, що до початку наступного року кількість програм перевалить за 30 тис. Windows Store пропонує користувачам софт для представленої 26 жовтня операційної системи Windows 8. Програми сортуються в залежності від призначення в магазині присутній розділ «ігри», «соціальне ПО», утиліти та інше ...

Варто відзначити, що серед інших програм, в магазині є додатки від російських компаній, серед яких: клієнти ICQ і Вконтакте, Диск, Карти і Пошук від Яндекса, а також Новини та Пошта від Mail.Ru.

Друзі сайту: вам може знадобитися безкоштовна якісна программа vksaver, яка дозволить вам завантажувати музику та відео прямо із найбільшої соціальної мережі СНД.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора