«Мегафон» буде покарана за незаконну SMS-рекламу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1386

Як було встановлено Федеральною антимонопольною службою (ФАС), ВАТ «Мегафон» порушила закон «Про рекламу». У ФАС надійшла скарга про те, що абонентом «Мегафона» було відправлено SMS-повідомлення, яке містило рекламу послуги «Відео« Ви - очевидець », а також запит « передзвонити ».

Друзі сайту:  вас може зацікавити якісний текстиль для гостиниц и ресторанов за доступними цінами!

При цьому абоненти «Мегафона», якщо у них на рахунку закінчилися кошти, вони можуть відправити безкоштовний запит «подзвони мені» будь-якому абоненту Росії. Ця послуга автоматично доступна будь-яким абонентам мобільного оператора при цьому, що не вимагає підключення. Щоб відправити запит, необхідно виконати команду не звичайним дзвінком, а за допомогою USSD-додатки.

Після чого SMS-повідомлення автоматично направляється одержувачу. Інтерфейс програмного забезпечення «Мегафона» передбачає автоматичне включення рекламного повідомлення в текст USSD-повідомлення, без людської участі, повідомляє ФАС. Закон «Про рекламу», повідомляє про те, що без згоди мобільних абонентів, розсилка їм рекламних повідомлень заборонено.

Федеральна антимонопольна служба порушила справу про адміністративне правопорушення компанії «Мегафон», і наказала припинити розсилку таких SMS-повідомлень.

Доволі часто останнім часом оператори зв"язку зловживають своїм становищем на ринку і заробляють гроші на рекламі, при цьому досить сильно її нав"язуючи своїм абонентам. В Україні оператори теж зловживають смс-розсилками, проте антимонопольні спілки у нас чомусь мовчать і не спішать щось робити для покращення ситуації.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора