Оновлення Антивіруса Касперського блокувало користувачам Windows XP доступ в інтернет

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1416

 

Як повідомляє крупне інтернет-видання The Next Web, чергове оновлення антивірусного програмного забезпечення від «Лабораторії Касперського» закрило багатьом користувачам доступ в мережу. Випущене 4 грудня оновлення для корпоративних і домашніх продуктів компанії містило помилку, через яку робота в інтернеті виявилася неможливою.

Відразу після цього користувачі почали писати про баг в своїх мікроблогах на сервісі Твітер, а також на офіційному форумі компанії. Цікаво, що помилка була зафіксована виключно на комп'ютерах, що працюють під управлінням операційної системи Windows XP. Нові версії платформи від корпорації Microsoft після поновлення працювали коректно. Представники служби підтримки «Лабораторії Касперського» порекомендували користувачам деактивувати елемент Web AV або тимчасово повернути антивірус до попередньої версії.

Втім, вже через кілька годин були готові багфікси, які розіслали всім користувачам антивірусного ПЗ. Варто відзначити, що рішення від інших компаній, які випускають антивірусне програмне забезпечення, також були помічені в порушенні стабільності роботи персонального комп"ютера, наприклад, навесні поточного року після поновлення антивірусного програмного забезпечення Avira користувачі не змогли запустити цілий ряд програм, таких як веб-браузер Opera, поштовий клієнт Outlook і офісний пакет MS Office.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора