DropBox і Microsoft починають співпрацювати

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 971

Компанія DropBox провела дослідження, яке було направлено на вивчення сфер застосування цього хмарного сховища. Виявилося, що вкрай багато людей використовують дропбокс тільки для офісних документів, або ж це заняття займає досить велику частину їх роботи з файловим сховищем. В результаті чого було прийнято рішення про початок співпраці з компанією Microsoft, яка є власником одного з найпопулярніших пакетів програмного забезпечення для редагування і створення офісних документів - Office.

 Друзі сайту: на сторінці http://marketmebeli.com/ofisnye-shkafy/ ви можете придбати якісні офісні шафи за доступними цінами!

Тепер зберегти документ в «хмарі» від дропбокса буде куди простіше, раніше доводилося руками переміщати файли або налаштовувати синхронізацію, але далеко не у всіх випадках це дозволяло з зручністю виконувати всі потрібні завдання. Адже часто доводиться працювати з новими документами. Тепер копіювання в дропбокс відбуватиметься після натискання всього однієї-двох клавіш, так як його підтримку впровадять в усі офісні додатки від Microsoft.

Навіщо такий хід потрібен самому Майкрософту - не дуже зрозуміло, адже у них є власний хмарний продукт OneDrive, напевно вирішили, що раз «перевести» тих клієнтів, які не хочуть йти з Dropbox не вийде, потрібно їм забезпечити хоча б зручність у використанні ПЗ конкурентів .


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора