Бразильський YouTube підкорився вимозі суду

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1393

Вчора в Бразилії місцеве відділення інтернет-компанії Google виконало вимогу суду і видалило з відеохостингу YouTube ряд відеороликів. Нагадаємо, що мова йде про матеріали, які містять негативні висловлювання про одного з кандидатів на пост мера бразильського міста Кампо-Гранде.

Глава бразильського філіалу Google Фабіо Жозе Сілву Коельо заявив, що у нього просто не залишалося вибору - компанія подала апеляцію на рішення суду з вимогою видалити ролики, але програла. За словами представника Google, подібний результат справи свідчить про утиск свободи слова в країні. Коельо зазначив, що віддалені відеоролики є законним вираженням думки громадян Бразилії.

Нагадаємо, що 26 вересня влада Бразилії взяла Фабіо Жозе Сілву Коельо під арешт - спочатку він відмовився виконувати рішення суду і видаляти ролики, в яких безсторонньо відгукувалися про Алсідес ​​Берналь, кандидата в заходи Кампо-Гранде. На наступний день Коельо опинився на волі, оскільки погодився добровільно з'явитися до суду. Позивачем у справі про «ганьблячі репутацію» роликах стала виборча комісія по округу Мату-Гросу-ду-Сул.

Треба сказати, що недавно YouTube опинився в центрі чергового гучного справи - відеохостинг відмовився видаляти пропагандистський фільм «Невинність мусульман», що викликав серйозні хвилювання серед сповідуючих іслам. У результаті в ряді країн сервіс був заблокований.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора