Особливості силіконової змазки і її використання

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 842

Практично кожна людина чув про наявність силіконової змазки, однак далеко не кожен знає про всі місцях її використання. Вона є водонепроникною мастилом універсального призначення. В основі її розробки є силікон і загущувач.

До основних переваг силіконової змазки слід віднести високу адгезію, тобто відмінне прилипання до поверхонь, з якими не вступає в хімічні реакції. Їй абсолютно не страшна вода. Може застосуватися в великою кількістю матеріалів, наприклад, з пластиком, гумою, вінілом, шкірою і т.д.

Силіконова змазка знаходить застосування серед автолюбителів, а також в побуті та промисловості. Для авто це відмінний мастильний матеріал, що відрізняється багатьма властивостями. Він негорючий і безпечний, забезпечує захист від корозійних процесів, володіє водовідштовхувальними властивостями і відмінною передачею тепла.

Між іншим, вас може зацікавити официальный сайт evrosmazki.ua, на якому ви детальніше можете дізнатися про офіційного представника в Україні європейських виробників змазок.

Сучасні автолюбителі користуються цим мастилом для захисту елементів з пластмаси і гуми від шкідливих впливів різних факторів і додання їм красивого зовнішнього вигляду.

Силіконова змазка, наприклад, є аерозоль, який використовують як обробки гумових ущільнювачів, які використовуються в автомобілях на дверях, капотах, багажниках. Завдяки цьому, запобігає промерзання і зберігається еластичність. Гума передчасно не старіє і не тріскається.

Цією мастилом забезпечується видалення скрипів на різних дверних петлях і механічних з'єднання. Після змащення більш ефективно працюють замки. Завдяки наявності тонкого вусики на упаковці, в якій поставляється на ринок мастило, у користувачів з'явилася можливість обробляти важкодоступні місця.

Мастило істотно покращує функціональні можливості деяких частин автотранспортних засобів. Її використання в декоративних цілях - це відновлення колишньої зовнішнього вигляду старих панелей з пластику, та й інших поверхонь, які бажають виглядати краще.

Використання силіконової змазки гарантує відсутність в ній будь-яких мікроорганізмів і бактерій. Вона не пропускає електрострум. Не піддається корозії і захищає від неї інші матеріали. Абсолютно безпечна для людини. Використовується в умовах екстремальний температур, які коливаються в межах від мінус 50 до плюс 200 градусів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора