Новий інструмент сервісу Google Trends

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1185

Представник компанії Google повідомив про те, що сервіс «Популярні запити» від Google Trends тепер доступний інтернет користувачам по всьому світу. У тому числі і українським інтернет користувачам. Головна відмінність цього інструменту від раніше доступного Google Zeitgeist полягає в тому, що перший дозволяє визначити найбільш цікаві теми за один певний день, а не за рік.

Друзі сайту: на сторінці http://evtek.com.ua/dekorativnaya-shtukaturka.html ви можете замовити якісну декоративну штукатурку для вашої оселі за доступними цінами!

Наприклад, в день суперкубка в Штатах саме ця тема буде найпопулярнішою, проте в більш великому рейтингу вона не займе першого місця. Сервіс «Популярні запити» активно використовується вже в чотирьох країнах, серед яких Сполучені Штати, Індія, Сінгапур і Японія. З 27 лютого анализуючим сервісом крім жителів України також зможуть користуватися жителі Австралії, Гонконгу, Тайваню, Великобританії, Ізраїлю та Канади.

Нагадаємо, Google сьогодні займає першу позицію в Україні серед популярних пошукових систем. У Росії він поступається тільки Yandex. Також компанія є лідером пошукових систем на світовому рівні, постійно випускаючи для користувачів нові програми, додатки, запускаючи нові сервіси, а також розробляючи оновлення для браузера Google Chrome.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора