Нові можливості для юних художників відкриває Little Painter

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1172

Багато хто з нас не тільки чули про існування професійних програм для обробки графіки, таких як Corel PaintShop Pro, GIMP, Adobe Photoshop, а й неодноразово використовували їх на практиці.

Творці програмних продуктів представили новинку під назвою Little Painter, орієнтовану на юних художників. Графічний софт дозволить талановитим дітям втілити в життя творчі фантазії у форматі цифрового малюнка.

Little Painter надає в розпорядження маленьких художників великий набір зручного інструментарію для малювання. Крім цього, доступна безліч різних ефектів, широка кольорова палітра, можна скористатися шаблонами.

до речі, на сайті http://pogoda-na-more.ru/Greece/Crete ви можете переглянути актуальну погоду на острові Крит просто зараз.

Графічний продукт відмінно підходить для навчання юних художників роботі з комп'ютером, зокрема, з маніпулятором «миша».

Софт портативний, не вимагає установки, може бути запущений з флеш-накопичувача на будь-якому доступному настільному ПК або ноутбуці. Програма не вимоглива до ресурсів комп'ютера. Зберігати свої творіння користувачі Little Painter зможуть в найбільш поширених форматах: JPG, GIF, BMP, PNG.

Яскравий, барвистий зовнішній вигляд графічного редактора припаде до смаку маленьким майстрам образотворчого мистецтва. Значно спрощує роботу з Little Painter зручність розташування інструментів, всі вони зібрані на головній панелі. Можна застосовувати шаблони або ж створювати зображення своїми руками. Проект буде цікавий як дітям, так і їх батькам.

Софт примітний наявністю в ньому спеціальних розмальовок. У наборі переважають спеціальні заготовки із зображенням тварин, комах (черепахи, коні, жаби, метелики). Не важко буде доповнити «картину» текстовим блоком (накреслення, колір, розмір шрифту автор може встановити за своїм бажанням).

У програмі передбачена можливість накладення візерунків, фігурок звірів, а також фрагментів фото, завантажених з ПК. Завершивши роботу, можна продемонструвати свій шедевр, відправивши його допомогою електронної пошти за потрібною адресою.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора