Між Яндексом і Мейл.ру стався офіційний конфлікт

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1003

Наприкінці минулого тижня стався вперше офіційний конфлікт між компаніями-гігантами локальних мереж Майл.ру і Яндекс. Основною причиною цього конфлікту стала спамерная політика Майл.ру щодо постійного поширення свого софта, причому марного.

Відомо, що Майл.ру намагається встромити в «кожну дірку» свій даремний софт, зокрема mail.ru guard, який багато хто вважає шкідливою програмою. Він постійно змінює «пошуковики» в браузері, підключається до свого сервера самостійно, викачує поновлення і передає дані. Тобто поводиться як вірусна програма.

Майл.ру якими способами намагаються вставити його, куди тільки можна, і саме підходяще місце - це установка (instal) інших програм. Коли на вашому комп'ютері встановлюється потрібна і корисна програма, то задається при цьому багато питань з чекбоксами, зазвичай користувачі не звертають на це увагу, а просто клацають «далі» і тим самим встановлюють шкідливий софт. Головне звинувачення - це те, що даний сайт поширює punto switcher (права на нього належать Яндексу) з вбудованим в установку mail.ru guard. А це порушує права Яндекса.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора