Контент буде важливіше ключових фраз

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 973

Пошукова оптимізація є нестабільною і постійно змінюється. До 2015 року починають проявлятися певні тенденції. Авторитетний сайт seo-news.com зазначає, що інформативний, добре написаний, контент залишається наймогутнішою SEO-зброєю, якою ми володіємо.

Зокрема, Google продовжує вдосконалювати свої алгоритми пошуку. Нещодавно розпочався черговий експеримент по встановленні зворотного зв'язку з клієнтами. Пошукова система стає все більш і більш майстерною у виявленні відповідного змісту.

Ключові слова залишаться важливими і в 2015 році, але їх значення, ймовірно, знизиться. Метод простий вставки в статтю ключових слів тепер не працює і не може розраховувати на перемогу в конкурентній боротьбі в 2015 році. Одним з найперспективніших знаків є прагнення до якості контенту.

Неважливо, наскільки високо оптимізований ваш сайт в інших областях, без вмісту ви можете незабаром на Google загубитися в безвісті (що, по суті, означає будь ранжування не на першій сторінці результатів пошуку). Не можна ігнорувати цю тенденцію в наступаючому році.

Друзі сайту: ви можете взрослые (игрушки) лучше купить на оптовом складе відмінної якості та за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора