Ключовики не відображають релевантність

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 847

На думку представника команди Google по допомозі web-майстрам Дж. Мюллера, в Webmaster Tools, ключові слова не є основою оцінки пошуковою системою релевантності сайтів. Звіт по «Ключовим словами контенту» складається у Webmaster Tools пошуку, спираючись виключно на слова, які система знаходить, скануючи сторінки ресурсу.

Звіт Content Keywords є розширеним набором слів, при цьому значна частина ключевиков виявляється нерелевантною. Видалення сторінок ресурсу з другорядними ключами дозволить при наступному скануванні та індексування Google сайту прибрати «непотрібні» ключі з бази даних пошукової системи, а з часом і зі звітів Webmaster Tools.

SEO-експертом Б. Шварцем наголошується, що позиція Дж. Мюллера суперечить офіційному положенню Content Keywords компанії Google. Так, в документі сказано, що на сторінці «Ключових слів контенту» Webmaster Tools вказуються тільки значущі ключовики. Багато фахівців підтримали Б. Шварца, однак більшість схиляється до того, що звіт Content Keywords є простим лічильником щільності / частоти використання ключів.

Вы можете bcad мебель скачать бесплатно программу на полезном сайте с программами poleznyeprogrammy.com


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора