Intel готує до запуску сервіс телебачення через інтернет

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1600

Нещодавно видання The Wall Street Journal розмістило інформацію про те, що компанія Intel приступає до освоєння принципово нової для неї сфери діяльності. Нею стане створення в інтернеті сервісу, аналогічного кабельному телебаченню.

Медіакомпанії отримають можливість продавати в онлайні пакети телеканалів. В даний час представники Intel активно шукають партнерів для цього проекту. Ними стануть найбільші медіагрупи США. Компанія Intel не буде самостійно надавати послуги підключення до мережі інтернет для перегляду телевізійних каналів. Їх наданням займуться провайдери, з якими користувачі будуть укладати окремий договір.

Запуск нового сервісу запланований на останні місяці 2012 року, але офіційна дата поки не оголошена. В минулому році Intel припинила випускати чіпи для так званого «інтелектуального» телебачення, але за даними агентства Reuters виробництво мікропроцесорів для телевізійних приставок активно триває. У зв'язку зі створенням нового сервісу, в Intel створено підрозділ Intel Media, яке під керівництвом колишнього співробітника BBC Еріка Хаггерса буде просувати цифровий контент, розроблений спеціально для пристроїв на базі Intel.

Друзі сайту: Хочете переїхати в столицю України? Тоді вам можуть бути цікаві квартиры в киеве - купівля та продаж квартир на первинному і вторинному ринках, а також оренда. Знайдіть собі житло за найвигіднішими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора