GoToMeeting Free - безкоштовний софт для інтернет-конференцій

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1290

Компанія Citrix анонсувала вихід платформи для веб- комунікацій під назвою GoToMeeting Free , яка дає можливість за допомогою мережі Інтернет спілкуватися у відеорежимі . Відмінною особливістю софта є зручність і простота використання.

У веб- браузері Chrome за допомогою додатка GoToMeeting Free можна організувати безкоштовну відеоконференцію за участю 3 співрозмовників . Основою для розробки програмного забезпечення послужив браузер від Гугл . Щоб скористатися софтом , не доведеться реєструватися , а також інсталювати додаткові розширення .

За словами керівника з програмним продуктам GoToMeeting Філа Чамберса , додаток GoToMeeting Free є яскравим прикладом реакції компанії на потреби користувачів , для яких стануть доступними новаторські комунікаційні рішення .

Безкоштовний варіант GoToMeeting підійде для більшості користувачів , спеціальні можливості по захисту даного рішення надасть корпоративна версія програми. GoToMeeting Free - центр роботи і дозвілля , доступний в будь-який час в будь-якому місці.

Керівник з управління продукцією Chrome for Business and Education Раджа Шет розповів про щільному співробітництві з компанією Citrix в цілях інтеграції програми GoToMeeting Free в Google Chrome. Додаток , в якому застосовані сучасні технології Web RTC , можна завантажити через Chrome Web Store .

Поява нової комунікаційної мережевий платформи дозволить збільшити продуктивність роботи користувачів додатку завдяки наявності ряду функцій та інструментів , а також заощаджувати кошти на телефонних переговорах. GoToMeeting дозволить мобільним співробітникам взяти участь в онлайн -конференції незалежно від їх місця знаходження за допомогою будь-якого пристрою .

Друзі сайту: на сайті za5aya.com ви можете знайти актуальну інформацію про підключення до безлімітного мобільного інтернету від PEOPLEnet.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора