Геймери з Росії під прицілом кіберзлочинців

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 899

Росія опинилася в топ-5 країн світу за показниками цілеспрямованих шкідливих атак на шанувальників мережевих ігрових проектів. Кіберзлочинці частіше полюють за геймерами з Китаю, В'єтнаму, Індії, Росії та Іспанії - така статистика, наведена фахівцями аналітичної лабораторії Касперського. Один з 200 російських любителів ігор як мінімум одноразово піддавався дії зловредів.

Чтобы выучить английский язык, вам нужна школа английских языков, которая поможет вам в этом.

Як правило, геймерські троянські віруси орієнтовані на викрадення особистої інформації користувача. Експерти підрахували, в даний час в Росії активними геймерами є близько 46 млн користувачів.

Більше половини гравців не виключають можливості вкладення реальних фінансових коштів у розвиток своїх акаунтів в тих чи інших проектах. 59% геймерів, готових витрачати гроші на ігри, оплачують контент за допомогою банківського пластика.

Найбільш поширеною пасткою для геймерів стає бажання заощадити. У гонитві за безкоштовними версіями «іграшок», поширюваних за гроші, або додатковими можливостями для існуючих проектів гравці часто скачують містить зловредів контент з різних ресурсів сумнівною надійності.

Крім цього, в хід йдуть прийоми фішингу. Дані «Лабораторії Касперського» свідчать про декілька тисяч щоденних спроб переадресації на фішингові ресурси, що маскуються під відомі ігрові сайти. Протягом останнього року в цілому було зафіксовано 2 млн подібних спроб. Для фішингу хакерами найчастіше (92% випадків) використовувався проект «World of Warcraft».

У базі антивірусної компанії на сьогоднішній день налічується близько 4,7 млн ​​екземплярів різних вредоносов, жертвами яких ставали любителі мережевих ігор зі всієї земної кулі. З 2010 року кількість ігрових зловредів зросла в 2,5 рази.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора