Геотаргетування SEO-просування

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 989

Ренд Фішкін, директор SEOmoz.Org записав відеоролик, в якому розповів про можливості локального цитування. І користувачі, і власники бізнесу потребують дане геотаргетування. Хороша конвертація такого трафіку пояснюється тим, що користувач, який здійснює регіональний пошук товару або послуги є потенційним клієнтом.

Друзі сайту: ви можете дізнатися більше про Місцеві вибори України на сайті korupciya.com

Локальний пошук являє собою багато запитів, особливо ті, в яких присутня вказівка ​​міста та адреси.

Геотаргетування має свій алгоритм, який включає безліч чинників, серед яких є як структуровані, так і неструктуровані посилання. Структуровані являють собою формальні адреси компаній, а неструктуровані - випадкові згадки і посилання.

Ренд Фішкин зазначає, що саме неструктуровані посилання володіють великою важливістю і дозволяють виводити сайти на перші рядки пошукових сторінок.

Всякий раз, коли згадка про вашу компанію буде зустрічатися в мережі, необхідно подбати про те, щоб поруч з ним стояла назва вашої компанії, її адреса і телефон.

У соціальних мережах повинна бути прописана вся контактна інформація про компанію. У прес-релізах і при розміщенні вакансій також необхідно вказувати всю контактну інформацію.

Таргетування є важливим інструментом просування товарів і послуг, а геотаргетування представляє ще більші можливості. Якщо перший варіант передбачає собою відстеження клієнтів за віком, статтю, інтересам, то другий варіант може сортувати і за місцем знаходження.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора