До релізу PS-версії Grand Theft Auto: San Andreas залишилися лічені години

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1768

Як повідомляється в офіційному блозі PlayStation, реліз екшену Grand Theft Auto: San Andreas для PS3 в США відбудеться прямо сьогодні, а європейські користувачі PSN зможуть придбати гру через 1 день. Нагадаємо, що перші повідомлення про вихід PS-версії San Andreas з'явилися в мережі ще в жовтні. Згадки про цю версію гри виявилися на офіційному сайті американського рейтингового агентства. Тим не менш, проект так і не був анонсований офіційно.

Цікаво, що в червні представники преси знайшли на сайті ESRB інформацію про GTA III для PlayStation, а менш ніж через два місяці відбувся реліз екшену. Grand Theft Auto: San Andreas була представлена ​​8 років тому. Спочатку гра вийшла для консолі PlayStation другого покоління. Через деякий час були випущені версії для Mac OS X, Xbox і Xbox 360, а також для ПК.

На сьогоднішній день творець серіалу Grand Theft Auto розробляє 5 частину популярного екшену. За деякими даними, Rockstar закінчить роботу над грою до весни наступного року. Саме тоді відбудеться реліз довгоочікуваного продовження GTA. Відомо, що події GTA V розгорнуться саме в штаті Сан-Андреас. Правда, концепція геймплея буде серйозно змінена - в GTA V буде не один, а три головних героя, причому геймери зможуть перемикатися між ними у міру проходження сюжетної лінії.

Друзі сайту: жіночий одяг


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора