Яндекс.Store буде продавати додатки для Android

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1488

Свій магазин програмного забезпечення для працюючих на основі операційної системи Android мобільних пристроїв найближчим часом буде і у компанії Яндекс. Користувачі зможуть знайти на Яндекс.Store більше п'ятдесяти тисяч найрізноманітніших додатків. Для зручності покупців організована практична система пошуку і надається можливість оплати покупки банківською картою або з рахунку мобільного телефону.

Проект Яндекс.Store є міжнародним і буде функціонувати для декількох країн на восьми мовах - російською, українською, англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською і турецькою. Тут знайдуться як платні, так і безкоштовні програми для будь-яких цілей. Для пошуку не буде необхідності знати точні назви програм. Якщо користувач вкаже функціональну спрямованість ПО, то система сама запропонує йому кілька варіантів.

Надавати послуги процесингу і забезпечувати фінансову безпеку магазину буде система Яндекс.Деньги. Перед надходженням у продаж кожен додаток перевірить на наявність вірусів і захищеність від них компанія «Лаборатіріі Касперського».

Нагадаємо, що мобільна операційна система Android працює на основі відкритого та загальнодоступного програмного коду, тому сторонні компанії можуть модифікувати операційну систему, випускати окремі додатки та, навіть, створювати свої аналоги офіційного магазину додатків - Google Play. Аналогічна модифікована версія магазину є і у компанії Amazon.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора