Facebook визначився з вартістю

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 938

Знаменита мережа Facebook нарешті визначилася з вартістю своїх акцій. А начебто заявка на IPO була подана ще першого лютого 2012 року. У підсумку, одна цінний папір компанії буде обходитися покупцям з 28 до 35 американських доларів.

На сторінці http://dec-edu.com/strana-9.html ви можете дізнатися більше про навчання в Іспанії.

Втім, ці рамки поки зразкові. На самому початку продажів вартість акції в чому буде скоригована з урахуванням інтересів інвесторів. Деяких з них стурбувало зменшення виручки Facebook (з 2010 по 2012 роки такого ще не було). І хоч компанія ретельно намагалася переконати клієнтів у тому, що нічого жахливого немає, акції все-таки будуть користуватися величезним попитом, і до якої думки прийшли інвестори - стане відомо на перших торгах.

У загальній складності Facebook запланувала продати більше десяти відсотків акцій, залучаючи при цьому близько дванадцяти мільярдів американських доларів. Так само планується, що з виходом на біржу середня вартість інтернет-компанії становитиме 85-95 мільярдів доларів, що, в принципі, виведе її в перші ряди по капіталізації. При всьому цьому контроль над соціальною мережею залишиться за 28-річним засновником Марком Цукербергом (зараз він володіє 57% голосуючих акцій).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора