Як знайти хорошого секретаря?

  • Переглядів: 117


Персональний секретар - це права рука директора, його довірена особа, надійний конфідент і незамінний помічник. Пошук дійсно хорошого і здатного співробітника, який впорається з обов'язками, займає чимало часу. Як же знайти розумного секретаря в офіс?

Вибираючи секретаря треба пам'ятати про пильність, перейти за даним посиланням https://bavaria-expert.ru/sekretar-dlya-biznesa-v-germanii і не спокушатися на зайву активність, надмірну лояльність і сильне бажання здобувача дістати вакантне місце. Істинний фахівець знає собі ціну, він не буде нав'язуватися роботодавцю. Коли ж здобувач занадто люб'язний і на все погоджується, це, швидше за все, свідоцтво певної незрілості або ж просто банальна лестощі.

Занадто незалежний кандидат також насторожує, адже для керівника важливо, щоб помічник чітко виконував всі його завдання. За визначенням, ця людина буде знаходиться в персональній залежності. Справжній секретар - комунікабельний, гнучкий, він легко пристосовується до тонкощів характеру шефа.

Секретар не повинен бути надто емоційною, нервовим. Дана професія передбачає стреси, неврівноваженість буде заважати співробітникам зосереджуватися на роботі. Тому слід протестувати здобувача на його стійкість до стресів. Професійний помічник керівника робить акцент не на проблемах, а на їх вирішенні.

Особистість керівника є ключовим критерієм при виборі секретаря. У кожного начальника існують свої вимоги до помічника, з яких та формуються його посадові обов'язки.

Можна умовно розділити секретарів компанії на три типи: «традиційний секретар», «просунутий секретар» і «керуючий асистент». Перший тип виконує обмежений набір обов'язків, які вимагають лише старанності, організованості і знань посадових інструкцій. Просунутий секретар повинен мати високий рівень кваліфікації, він самостійно приймає рішення з деяких питань. А ось керівник асистент виручає не тільки в рутинній повсякденності, але і бере на себе частину роботи шефа.

В ідеалі у начальника високого рангу має бути кілька помічників - діловод, що виконує рутинну офісну роботу і особистий помічник-референт. Такий секретар планує робочий день начальника, розписує його зустрічі і поїздки.

Високопрофесійний помічник добре розбирається в менеджменті і в адмініструванні. Він виконує підготовчу роботу і вирішує повторювані, регулярні проблеми.

У невеликих компаніях секретар може брати участь у вирішенні кадрових питань. Він здатний передбачити розвиток подій і бути готовим до наслідків.

Помічника краще підбирати по характеру і стилю керівництва.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора