Як вибрати годинник для бігу?

  • Переглядів: 405

Якщо ви змогли зробити пробіжку корисною звичкою, то вас можна привітати. Мало хто мають силу волі, щоб щодня витрачати час на виснажливі фізичні навантаження.

Після закінчення деякого часу, вам напевно стане цікаво дізнатися про власні досягнення, щоб покращувати їх в подальшому. Для цього необхідно знати пульс, темп бігу, а також - скільки кілометрів ви можете подолати. На початковому етапі це можна робити за допомогою мобільних додатків. Але якщо захопилися бігом всерйоз і надовго, то рекомендуємо придбати хороші спортивні годинники, а источник статьи ви можете знайти тут.

Сьогодні багато виробників пропонують такі гаджети. Тому актуальним є питання як вибрати годинник для бігу серед цього різноманіття. У статті розглянемо їх особливості та нюанси, на які слід звертати увагу при покупці.

Функції спортивних годинників

Щоб годинник для бігу не стали марною покупкою, потрібно розібратися в їх особливостях. Це дозволить підібрати оптимальний варіант. Існують моделі з наступними функціями:

  • Сумісність з ПК і смартфоном. Дуже зручна штука, завдяки якій можна синхронізувати пристрої. Таким чином під час пробіжки ви зможете отримувати повідомлення про дзвінки й повідомлення на телефоні. А після - переглядати свої бігові показники на великому екрані;
  • Вимірювання пульсу. Не менш важливе завдання будь-якого годинника. Пульсометр необхідний, щоб стежити за власним здоров'ям - контролювати навантаження, щоб уникнути перевтоми і інших проблем. Деякі моделі можуть визначати допустиму пульсову зону, грунтуючись на вашому максимальному показнику;
  • Визначення швидкості та відстані. Головна функція, яка реалізується за рахунок датчика GPS, встановленого всередині корпусу. Завдяки цьому пристрій показує кілометраж, витрачений час, а також малює трек маршруту і обчислює вашу швидкість;
  • Лічильник калорій. Він є практично в будь-яких пристроях і дозволяє розрахувати, скільки ви «спалили» за заняття. Отримані результати ґрунтуються на раніше введених даних: стать, вік, ріст, вагу.
  • «Мультиспорт». Зручний режим на випадок, якщо ви не тільки бігаєте. Заняття може включати пробіжку, їзду на велосипеді, стрибки зі скакалкою - годинник самостійно підлаштуються, а вам не доведеться витрачати час на перемикання режиму.

На що ще звернути увагу

Вибираючи спортивний годинник для бігу також звертайте увагу на:

  • місцевість для бігу. Гори, асфальт, сніг - це абсолютно різні поверхні, які вимагають певних умов. Важливо враховувати час роботи батареї, можливість зміни висоти і інших функцій;
  • виробника. Вивчіть характеристики марок в Інтернеті, почитайте відгуки і проконсультуйтеся з продавцями в магазинах. Порівняйте інтерфейси різних брендів і виберіть найбільш зручний для вас;
  • рівень підготовки. Якщо ви тільки починаєте бігати, то досить гаджета з GPS і пульсомірів. Професійним спортсменам підійдуть пристрої з більш складними функціями.

Роздумуючи, котрій годині для бігу вибрати, також звертайте увагу на ціну. Зовсім дешеві краще не брати, так як їх явно вистачить ненадовго. Також уточнюйте у продавця гарантійний термін, щоб в разі виходу з ладу оперативно відремонтувати гаджет.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора