Оголошена дата релізу The Last of Us

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1541

Постапокаліптичний екшен The Last of Us з'явиться на прилавках магазинів навесні 2013 року. Дата релізу проекту, 7 травня цього року, повідомляється в свіжому трейлері, представленому розробниками на Spike VGA. Треба сказати, що про вихід гри навесні стало відомо кілька днів тому, після того, як Walmart надрукував карти передзамовлення з датою релізу.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні флеш-игры парковка, які дозволять вам весело провести час.

При цьому Sony заявила, що інцидент - не більше ніж спекуляція на інтересі геймерів. Проект розробляє творець серії Uncharted - ігрова студія Naughty Dog. Сюжетна лінія The Las of Us описує США після страшної епідемії, яка викосила велику частину населення країни. Через роки після цього жахливого випробування в країні все ще панує хаос. Багато людей, що піддалися зараженню спорами мутованих грибів, стали носіями хвороби, перетворившись на зомбі.

Протагоніст The Last of Us повинен вивезти дівчинку на ім'я Еллі за межі карантинної зони. Власне, гра опише подорож контрабандиста Джоела і Еллі по понівеченій епідемією країні. На сьогоднішній день відомо, що в грі не буде кооперативного режиму, а супутницею головного героя буде управляти ШІ. Також повідомляється про режим багатокористувацької гри, хоча подробиць про нього поки немає. Проект розробляється ексклюзивно для ігрової консолі PS3.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора