Як правильно вибрати автосервіс?

  • Переглядів: 321


Будь-який автомобіль потребує регулярного обслуговування. Активна експлуатація авто призводить до поступового зносу підвіски, двигуна та інших важливих вузлів.

Сьогодні в Україні працюють тисячі СТО. Однак далеко не всі автомобільні сервіси надають висококласні послуги. Тому в автовласників виникає резонне питання: як правильно вибрати автосервіс? До речі, якщо ви шукаєте спеціалізований сервіс для автомобілів Toyota, то переходьте за цим посиланням https://www.ultraservice.com.ua/toyota/ вже зараз.

Які автосервіси бувають?

Сучасні СТО можна розділити на три види:

  1. Гаражні. Кустарні автомайстерні зазвичай розміщуються в гаражних кооперативах або на території промзон. При виборі такого сервісу можна не розраховувати на гарантії і висококласне обслуговування. У таких СТО працюють 2-3 людини, кваліфікація яких залишає бажати кращого.
  2. Звичайні. Це невелика приватна компанія, яка спеціалізується на ремонт і технічне обслуговування авто. Такі сервіси не зациклені на одній марці і готові взятися за обслуговування будь-якого автомобіля. При цьому вони можуть надавати гарантії на виконані роботи. Особливість таких СТО полягає в тому, що за бажанням автовласника для ремонту можуть використовуватися і неоригінальні запчастини. Якщо вибирати такий автосервіс, потрібно врахувати кваліфікацію його співробітників, досвід на ринку і рівень обслуговування.
  3. Дилерські. Якщо для автовласника важлива якість ремонту, йому потрібно звернутися в спеціалізований автосервіс. Такі сервіси «заточені» під певну марку. Вони мають необхідні сертифікати на виконання ТО, діагностики і ремонту автомобілів.

Переваги ремонту в спеціалізованому автосервісі

Перед тим, як вибрати автосервіс для ремонту автомобіля, варто розглянути переваги спеціалізованого СТО:

  • наявність сучасного обладнання та інструментів;
  • наявність майстрів вузького профілю, які виконають діагностику авто, технічне обслуговування, заміну масла, відновлення працездатності трансмісії і ремонт важливих вузлів автомобіля;
  • оперативність при виконанні ремонтних робіт;
  • наявність на складі оригінальних запчастин.

При виборі сервісу для свого автомобіля, доцільно зупинитися на СТО, спеціалізація якого - обслуговування одного бренду. В цьому випадку автовласник зможе розраховувати на установку оригінальних деталей, відсутність черг, високу кваліфікацію майстрів і гарантії на всі виконані роботи.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора