Agnitum купує угорську антивірусну компанію VirusBuster

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1706

Російська компанія Agnitum, що виробляє антивірусне ПЗ, повідомила про придбання прав на продукти і технології, створені угорською компанією VirusBuster. Сума покупки поки не розкривається, але вже відомо, що в число придбань увійшли антивірусні бази і антивірусна технологія. Відзначимо, що Agnitum і VirusBuster є давніми партнерами.

Більш того, російська компанія з 2006 року будувала свої захисні продукти саме на движку угорців. На думку представників Agnitum, саме технологічне співробітництво з VirusBuster дозволило лінійці захисного ПЗ Outpost завоювати визнання як серед провайдерів інтернет-доступу, так і серед звичайних користувачів мережі. У той же час, портал Anti-Malware.ru стверджує, що рівень продажів Agnitum насправді незначний.

Треба сказати, що за даними угорської преси, справи у VirusBuster в останні кілька років дійсно йшли недобре. Приміром, за 2010 рік збитки компанії склали 32.3 млн. російських рублів, а в минулому році - 12.2 млн. рублів. Отже, відтепер антивірусні рішення та бази вірусних сигнатур для Outpost буде випускати власний R & D-центр і антивірусна лабораторія Agnitum в Росії (Санкт-Петербург) а не в Угорщині. З 1 жовтня поточного року всі продукти VirusBuster виведуть з ринку, а їх власники до кінця відведених термінів дії ліцензії отримають рівноцінну заміну антивірусними продуктами Agnitum Outpost.

Друзі сайту: взлом сайта


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора