Американські провайдери інтернету створять об'єднану Wi-Fi мережу з безкоштовним доступом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1730

П'ять найбільших інтернет-провайдерів з США прийняли рішення об'єднати свої ресурси з метою створення єдиної мережі Wi-Fi, доступ до якої стане безкоштовним для їхніх абонентів. Для того, щоб підключитися до однієї з 50 000 розміщених у великих містах точок доступу, буде достатньо підписки на доступ до мережі інтернет через будь-якого з провайдерів - House Networks, Cablevision, Comcast, Cox Communications, або Time Warner Cable.

Спочатку точки доступу з'являться в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Філадельфії і деяких містах штату Флорида. Безкоштовна мережа Wi-Fi буде розширюватися і далі, і в кінцевому підсумку доступ до неї стане повністю автоматизований і об'єднаний загальним ідентифікатором CableWifi.

Нагадаємо, що найпопулярніша в Росії мережа «Білайн Wi-Fi» має всього 15 000 точок доступу, переважна більшість яких розташовані в громадських закладах і покривають житлові зони. В рамках партнерства точки, наприклад, діють у мережі ресторанів McDonalds.

Проект «Білайн Wi-Fi» існує досить давно, але як і раніше є суперечливим і регулярно зазнає зміни. Був період, коли ця послуга позиціонувалася як пропозиції для домашнього використання, але компанії не вдалося забезпечити досить високу швидкість передачі даних, зберігши при цьому економічну доцільність.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора