Devil May Cry: дата релізу оголошена

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1414

Як повідомляє видання Siliconera, дата релізу екшена DmC Devil May Cry на платформі ПК вже відома. Capcom почне продажі вже 25 січня 2013 року. Вихід гри на консольних платформах відбудеться на 10 днів раніше, 15 січня. Відзначимо, що ранній реліз для консолей став звичною практикою для ігрової індустрії - таким чином видавці захищають свої проекти від піратства, яке притаманне платформі ПК. Повідомляється, що PC-версія на додаток до стандартного управлінню клавіатурою і мишкою, отримає підтримку геймпадов.

Перезапуск гри DmC готує ігрова студія Ninja Theory. Спочатку розробники планували, що гра розповість про юність протагоніста з оригіналу. Але несподівано Ninja Theory зіткнулася з негативними відгуками фанатів франшизи. Шанувальники гри заявили, що запропонована концепція головного героя більше підійде підліткові-емо, ніж юному Данте. Тоді розробники вирішили змінити сеттінг - місцем дії буде альтернативний Всесвіт.

Тим не менш, в DmC-Devil May Cry будуть присутні герої, які раніше вже з'являлися в серії ігор про пригоди Данте. Серед них - Мундус, повелитель демонів з першої частини, а також брат Данте - Вергілій. До речі, саме він стане головним героєм у першому сюжетному DLC до DmC. Доповнення отримає назву Vergil's Downfall, а дата його виходу не повідомляється.

 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора