Як збільшити трафік на 5 млн

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 828

Нейл Пател, який є провідним західним аналітиком в області SEO, описав, яким чином його компанія змогла збільшити число відвідувачів для сайту Gawker Media на 5 мільйонів чоловік.

Термін, за який компанія Нейла справила масштабну роботу по розкрутці проекту вражає - всього 3 місяці. Для порівняння, рекламування сайту за допомогою PPC реклами (реклама з оплатою за клік) обійшлося б у щось близько мільйона доларів.

Друзі сайту: вас може також зацікавити онлайн казино, якщо ви азартна людина і любите випробовувади своє везіння!

Спочатку бренду Gawker Media заважало безліч факторів: велика кількість дубльованих ключових слів, які перебували на кожній сторінці в тегах заголовків; посторінкова розбивка унікального контенту; карта сайту, не задовольняє стандартам SEO; деяка кількість дубльованих сторінок, некоректний вибір пошуковою машиною Google описів сторінок; відсутність тегів, що описують зображення.

Тільки прибравши ці негативні фактори, оптимізатор вдалося значно збільшити наплив відвідувачів. До того ж сайт мав надлишок коду Javascript та інших записів у базі коду мережі. Очистивши HTML і CSS коди оптимізатори домоглися підвищення швидкості завантаження сайту. На завершення була виконана грамотна перелінковка.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора