Прем'єра нового смартфона Acer була скасована через Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2031

Один з найбільших світових виробників споживчої електроніки скасував презентацію Acer CloudMobile A800, нового смартфона під управлінням Aliyun OS. Як повідомляє Reuters, прес-конференція була призначена на 13 вересня. На подив присутніх журналістів, їм оголосили про скасування прес-конференції.

Представники найбільшого китайського холдингу Alibaba, який, власне, і розробив Aliyun OS, винить у трагедії інтернет-гіганта Google. У Alibaba впевнені, що скасування презентації була викликана тиском на Acer з боку Google. Більш того - представники китайського холдингу стверджують, що компанії Acer пригрозили припиненням співпраці в разі випуску пристроїв на базі Aliyun OS. У Alibaba назвали таку тактику Google нечесною.

У той же час, представники найбільшого в світі пошуковика від коментарів відмовилися, а керівництво Acer в якості причини скасування прем'єри назвало «якісь особливі обставини».

Aliyun OS, яка є прямим конкурентом Android, являє собою мобільну платформу, засновану на ядрі Linux. Анонс цієї операційної системи відбувся влітку минулого року. На сьогоднішній день систему використовують для своїх мобільних пристроїв відразу кілька компаній, у тому числі Haier і Tianyu. Відзначимо, що раніше Acer використовувала для своїх смартфонів Google Android - під керуванням цієї операційної системи працюють Acer beTouch, Acer Liquid і Acer Iconia. Ця платформа також заснована на Linux.

Друзі сайту: наши отчеты


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора