Renault Megane E-Tech Electric: переваги переднього приводу

  • Переглядів: 250

Renault Mégane E-Tech Electric побудований на новій платформі, спеціально розробленій для електромобілів, але, як і раніше, має передній привід. Renault радий пояснити, чому він обрав таке дещо незвичайне рішення.

Якщо електромобіль побудований на платформі спеціально розробленої для електромобілів, то зазвичай це задньопривідний автомобіль. Це стартувало з Tesla, але потім прослідкували за BMW (i3), Volkswagen (моделі ID), Honda (E) та Hyundai (Ioniq 5, Kia EV6) та інші. Таке компонування запобігає реакції приводу на рульовому колесі, забезпечує більше зчеплення з дорогою і часто менший радіус повороту, оскільки передні колеса можуть повертатися далі. Існує безліч електромобілів із переднім приводом, але майже завжди це моделі з двигуном внутрішнього згоряння. Таким чином ці автомобілі не створені на платформі, призначеній виключно для електромобілів.

Більш легкий автомобіль

Проте Renault і Nissan обрали інший курс щодо своєї нової бази електромобілів. Відповідаючи на запитання, Renault наголошує, що платформа CMF-EV автомобілів Nissan Ariya та Renault Mégane E-Tech Electric є абсолютно новою і була спеціально розроблена для електромобілів. Таким чином, акумуляторна батарея обох типів легко вміщується в землю, а електродвигун спирається на передню вісь. За словами Renault, у цього є дві важливі переваги: ​​економія ваги та простір. За словами її творців, завдяки розміщенню всіх компонентів приводу в носовій частині, де б не відбувалася операція, вся трансмісія стає виключно компактною та легкою. До речі, саме тому порт зарядки розташований на передньому екрані: близько до мети, тому потрібно менше кабелів. Renault заявляє, що таке компонування робить Mégane приблизно на 100 кг легше, ніж порівняний конкурент.

Досі повний привід

За словами Renault, через це компактне джерело живлення електричний Mégane, як і раніше, має невеликий радіус повороту. Між передніми колесами просто менше місця, і ця можливість була використана шляхом збільшення колісних арок та кута повороту кермового колеса порівняно з автомобілем із звичайним двигуном. При максимальній потужності 218 л.с. проблема втрати зчеплення з дорогою та реакції приводу на рульовому колесі все ще може бути цілком вирішуваною, але це може викликати проблеми для можливого швидшого варіанту. Renault каже, що розглядає таку швидшу версію, а також обіцяє, що CMF-EV підходить для повного приводу. У цьому випадку електродвигун, як і раніше, розміщується на задній осі, але завжди у співпраці з копією спереду.

Вибрати потрібний автомобіль, ви можете на https://www.renault.niko.ua/.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора