Google за авторські права

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 991

Нещодавно стало відомо, що пошуковою системою Гугл будуть спеціально опускатися позиції ресурсів за недотримання авторських прав. Співробітники повідомили про новини в своєму офіційному блозі. Впливаючим чинником виступить рівень скарг авторів на ті чи інші ресурси, на яких розміщується чужий контент чи інша інформація із захищеними авторськими правами. Власники таких сайтів реально понесуть покарання в стрибку рейтингу і обмеження видачі при запитах.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити немецкие масла Liqui moly - масло номер один, яке ви можете купити за доступними цінами для вашого автомобіля.

Google зауважив, що весь розгляд по ходу порушення авторських прав вирішується в суді, а скарги клієнтів приведуть тільки до зменшення популярності ресурсу. Якщо автор доведе, що викладена інформація є його власністю і отримає постанову суду, то цей ресурс виключать з видачі.

Так само співробітники врахували той факт, що сайти страждають необґрунтовано - конкуренти можуть спеціально створювати такого роду скарги. При такому випадку власники сайтів можуть звернутися з компанії і в процесі розгляду втрачені позиції можуть повернути в початковий стан. Завдяки такому підходу авторські права будуть більше захищені в нашу епоху розвитку інформаційних технологій.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора