Розширення функцій в Dropbox!

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 676

Сервіс для зберігання даних розширює свої можливості, вводячи кілька нових функцій. Нововведення дозволять переглядати вміст файлу, але при цьому файл не потрібно буде скачувати. Перше нововведення стосується документних файлів. Таким чином, всередині програми Dropbox користувачі зможуть відкривати файли Power Point, PDF, RTF, Microsoft Word, а так само планується введення такої ж можливості і для Excel.

Вам можуть бути цікаві останні новости ато, якщо ви переживаєте за ситуацію на Донбасі і вас хвилює актуальний стан справ в даному регіоні!

Наступна нова функція дозволить переглядати будь фото і зображення, навіть знаходяться в різних папках. В результаті цього буде виводитися сітка зображень у вигляді їх мініатюр, відсортованих в хронологічному порядку. Така функція істотно полегшить завантаження зображень для Facebook, Twitter або на вашу пошту. Ці дві функції розробники обіцяють вводити поступово і в загальній сумі це займе не більше пари місяців.

Додамо, що розробники «Хмари» придбали Audiogalaxy, яка дозволяє додавати музику в саме «хмару», і, отже, прослуховувати з будь-яких, що мають доступ до Інтернету, пристроїв. Можна припустити, що не за горами в «хмарі» з'явиться «потоковая» функція прослуховування музики.

Якщо це все стане реальністю, то Dropbox зі звичайного засобу для зберігання інформації перетвориться майже в соціальну мережу. Ви зможете завантажувати фото, картинки і будь-які інші зображення, ділитися ними з друзями. Цілком можливо, що з'явиться можливість створення загальнодоступного плейлиста або просто створити його і слухати в режимі «онлайн».

Безліч сервісів вже стрімко розширюють свої функції і стають чимось більшим. Як ми бачимо і Dropbox не збирається відставати, а набирає обертів поновлення нарівні з іншими.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора