Google полює на порушників

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 891

Компанія Google починає активно «відстрілювати» сайти, що торгують посиланнями рекламного характеру. Двадцять восьмого березня в офіційному блозі Google News було розміщено повідомлення, яке підтверджує домисли про виключення деяких сайтів, які містять публікації з торговими розшуком, з новинного пошуку Google News. Автором сполучення став Річард Гінграс, що займає посаду старшого керівника по соціально-новинним продуктам.

Друзі сайту: можливо вам потрібен потужний та якісний мотор на лодку, який ви можете придбати онлайн за доступними цінами!

Раніше представники компанії заявляли про подібні заходи по відношенню до порушників. Нагадаємо, одна з найстаріших компаній з доставки квітів у Великобританії Interflora була покарана через накопичення торгових посилань у публікаціях свого сайту. Після цього конфлікту компанією Google було виключено з новинного пошуку декілька десятків сайтів-порушників. Компанія просто обнулила PageRank цих сайтів.

Варто відзначити, Гінграсом було згадано в повідомленні, що головними якостями в успішній роботі будь-якого сайту є довіра та авторитетність, без яких, на думку Річарда Гіграса, нормальний сайт розвиватися не може. Також Гінграс зазначив, що ніколи компанія Google не підтримуватиме торгові сайти.

Крім усього, компанія найближчим часом планує вживати санкції і в основному пошуку. Для більш детальної інформації можна звернутися на сайт офіційного блогу компанії Google, призначений для інформування веб-майстрів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора