Створення сайтів під трафік - в чому сіль?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 432

Всі власники сайтів хочуть, щоб на їх дітища заходило велику кількість унікальних відвідувачів. Хтось для цього рекламує сайт в соціальних мережах, хтось займається спамом, а хтось просто правильно оптимізує свій сайт.

У чому полягає правильна оптимізація? Якщо ви хочете, щоб на ваш сайт люди заходили з пошукових систем, потрібно спочатку скласти семантичну структуру сайту.

Це можна зробити за допомогою такого програмного забезпечення, як KeyCollector в комплексі з мутагенними. Мутаген не є обов'язковим пунктом, проте він дозволяє досить точно визначити конкурентність ключових слів, щоб ви не просували ті запити, які фактично не зможете просунути без величезних бюджетів.

До речі, про заработок на трафике – 5 способов ви можете детальніше дізнатися на сайті tambiz.ru вже зараз!

Тому визначаємо тематику сайту, вводимо базові ключові слова і розширюємо їх. Розширити їх треба максимально - нехай це будуть десятки тисяч ключових слів, нам треба якомога більше за тематикою.

Потім розбиваємо по категоріям. Визначаємо ключові слова, які підходять до розділів вашого майбутнього сайту. Після цього звертаємо увагу на ключові слова, які підійдуть для статей.

Фільтруємо сміття - багато запитів є неактуальними, деякі тільки виглядають привабливо, проте фактично не приносять трафік.

Коли у нас вже є готова семантична структура, треба подбати про те, щоб сам сайт відповідав всім вимогам пошукових систем. Повинні бути правильні заголовки h1 для кожної статті, без дублів.

Зверніть увагу і на загальну швидкість завантаження сайту - це теж досить важливий фактор, який відіграє значну роль в підсумку.

Немає гарантій, що ваш сайт «вистрілить» навіть якщо ви все зробите правильно. Але потрібно робити, пробувати і набувати досвіду - так ви зможете удосконалюватися.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася, тож чекайте на нові цікаві та корисні публікації!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора