Lenovo і SugarSync анонсували хмарний сервіс Lenovo Cloud Storage

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2289

Компанії Lenovo спільно з SugarSync оголосила про запуск хмарного сервісу Lenovo Cloud Storage, який призначений для комп'ютерів і планшетів Lenovo. Він надасть користувачам можливість здійснювати синхронізацію і зберігання інформації на різних платформах і пристроях.

Завантаження сервісу Lenovo Cloud Storage від SugarSync доступне вже зараз, а на ноутбуках Lenovo ThinkPad, Lenovo IdeaPad і на планшетних комп'ютерах на базі операційної системи Android він з'явиться в квітні. Користувачі Lenovo Cloud Storage безкоштовно отримають 5 Гб віртуальної дискової пам'яті, що дозволить здійснювати синхронізацію даних практично миттєво, роблячи їх доступними відразу на декількох різних пристроях. Додатковий дисковий віртуальний простір можна буде придбати на платній основі.

Відмінною особливістю Lenovo Cloud Storage стане можливість використовувати його на підключених до мережі інтернет на пристроях багатьох виробників, створених на базі найбільш популярних операційних систем. В якості додаткових функцій будуть запропоновані інтеграція з соціальними мережами, можливість роботи в групі і кодування інформації.

Друзі сайту: жесткость матраса


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора