Обробка полів дронами: основні переваги послуги

  • Переглядів: 69


Сьогодні професіонали в галузі фотографії, кіно або будівництва вже не єдині, хто використовує нові технології у своїй діяльності: фермер також може використовувати дрони для різних цілей.

Оснащений класичним цивільним або професійним безпілотним літальним апаратом, він дійсно може значно заощадити час та оптимізувати продуктивність своїх ділянок за допомогою цих пристроїв, які забезпечують точний огляд з повітря та збирання великої кількості даних. Якщо ви думали, що знаєте все про безпілотники, ви будете здивовані, виявивши важливість їх використання в агрономії та дізнавшись, як вони стали інструментами підтримки прийняття рішень у сільськогосподарському секторі. Якщо вас цікавить обробка полів дронами, то рекомендуємо перейти за посиланням https://agro-aviator.com.ua/project/obrabotka-selhoz-ugodij/ вже зараз.


Особливості використання дронів у сільському господарстві


Сільськогосподарські безпілотні літальні апарати мають особливість не тільки знімати відео для огляду земель з метою виявлення появи або пошкодження шкідників, але й оснащені різними датчиками, які полегшують аналіз всього спектра даних.
  • рівень азоту;
  • хлорофілу;
  • біомаса;
  • рівень вологості;
  • водний стрес і т.д.

Крім того, політ на малих висотах і висока роздільна здатність дозволяють отримувати більш актуальні види з повітря, ніж при зйомці з супутника, як у виноградарстві, так і в лісівництві, а також у садівництві та великомасштабних зернових культурах.
 
Хоча це використання все ще не набуло широкого поширення, обробка за допомогою дронів починає залучати все більше і більше фермерів по всьому світу. Справді, цей метод має кілька переваг сільськогосподарського світу. Стає легше обробляти певні ділянки та оптимізувати кількість засобів захисту рослин, що використовуються, розподіляючи їх тільки там, де це необхідно.

Безпілотник може отримати доступ до місць, які іноді не підходять для проїзду сільськогосподарської техніки, особливо за умов високої вологості, наявності дерев тощо.


Налаштування


Налаштування дозволяють автоматично переміщувати та розкидати добрива та гербіциди, а також регулярно розкидати їх, контролюючи відстань розпилення.

Розпилювальні форсунки можна адаптувати в залежності від продуктів, які необхідно розпорошувати на сільськогосподарських угіддях, та типу сільськогосподарських культур (пшениця, ячмінь або будь-яка інша зернова рослина, овочі тощо).

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора