В Google простіше знайти медикаменти

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 934

Пошукова система Google розширила можливості користувачів - тепер в її пошукову базу включена графа про пошук медикаментів. На такий крок розробників однією з найвідоміших пошукових систем сподвигло те, що серед кількості запитів, які відправляють користувачі, дуже велика кількість пошуків інформації - саме про різні медикаментах.

Зрозуміло, тепер найбільше приводів для радості у власників фармакологічних компаній, які, таким чином, отримають велике число потенційних клієнтів, що дозволить істотно підвищити рівень доходів. Крім того, пошукова система буде видавати інформацію тільки про тих фармакологічних компаніях, продукція яких пройшла контроль в Комісії з контролю за ліками і живильними речовинами. Таким чином, буде значно знижена можливість того, що будуть видаватися дані про лікарські препарати, що не відповідають якості.

Тим не менш, прес-служба компанії Google попереджає, що вся видана інформація медичного характеру аж ніяк не є керівництвом до дії, а містить тільки рекомендаційний характер.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора