Як збільшити обсяг продажів з сайту

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1035

Як можна дізнатися про рентабельність свого сайту, а заодно привернути до нього ще більше уваги з боку потенційних покупців і підвищити продуктивність реклами у Всесвітній павутині? Про це розповідає нова книга із серії «Запитай Ingate» під назвою «Як збільшити обсяг продажів з сайту. Веб-аналітика в деталях », яка випущена спеціально для власників інтернет сторінок, співробітників відділу реклами і всіх, хто будь-яким чином пов'язаний з рекламою в режимі онлайн.

За допомогою веб-аналітики можна дізнатися про те, які розділи Вашого сайту більшого всього цікавлять користувачів. Ці дані формуються з часу, який вони провели на сторінці, розділів, які вони відвідували і які дії були зроблені, наприклад, створення особистого кабінету або завантаження будь-якої інформації з Вашого ресурсу. Такий метод дозволить визначити дієвість рекламних акцій, які Ви проводили, оцінити оформлення самого сайту і багато іншого.

Не варто також забувати, що крім онлайн методів просування є також такі способи, як реклама на транспорте - таким чином ви можете підвищити впізнаваність бренду та привабити нових покупців вашого товару.

Сама книга написана простою мовою і включає в себе кілька практичних порад від професіоналів в області SEO. Якщо дотримуватися їхніх порад, то можна розширити свою цільову аудиторію.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора