Як вибрати відповідне дзеркало для ванної?

  • Переглядів: 735

Дзеркало - це один з найбільш головних атрибутів кожної ванної кімнати, адже без нього в більшості випадків неможливо обійтися. І, в зв'язку з цим, вибираючи дзеркало, потрібно обов'язково звертати увагу на кожну дрібницю, щоб дзеркало підходило не тільки кімнаті, але і кожному з мешканців. Найкращий варіант у цьому випадку, як показує досвід тих, хто вже стикався з вибором дзеркала в ванну кімнату - виготовлення дзеркала в Москві, тобто придбати дзеркало, яке буде виготовлено за побажаннями замовника. До речі, цей варіант кращий не тільки для ванної, але і для всіх кімнат і навіть підприємств, наприклад салонів краси і т.д.

На що звернути увагу?

Якщо ж було вирішено придбати дзеркало в магазині, в першу чергу потрібно звернути увагу на те, що воно повинно бути виконано виключно з високоякісних матеріалів, так як у ванній кімнаті збільшена вологість і бувають перепади температур. Якщо ж дзеркало буде низькоякісним, воно порадує не довго, так як на ньому вже через кілька місяців з'являться темні і брудні плями.

До речі, можна зазирнути на сайт компанії liberta за посиланням http://www.liberta.com.ua/catalog/bathroom.html і придбати красиве дзеркало в ванну кімнату за найвигіднішими цінами просто зараз.

При виборі дзеркала потрібно звернути увагу і на матеріал рами. Для ванної кімнати вона обов'язково повинна бути вологостійкою. Найкращі варіанти в цьому випадку - окантовка з пластика або неіржавіючої сталі. Якщо ж для окантовки будуть обрані, наприклад, дешеві варіанти, наприклад той же ДСП, рама дуже швидко облізе і розпадеться, а саме дзеркало випаде, і ремонт в цьому випадку буде марний.

Робимо правильний вибір

Також важливо дізнатися хто є виробником дзеркала. Краще, звичайно ж, купувати дзеркала від відомих виробників і тільки в спеціалізованих магазинах, які працюють з перевіреними постачальниками, дотримуються умови зберігання, і можуть надати гарантію. Або ж, можна придбати дзеркало безпосередньо у виробника, але це не завжди можливо.

Вибираючи дзеркало, потрібно ретельно оглянути його, щоб на ньому не було подряпин, пошкоджень, відколів і т.д. Не буде зайвим і подивитися в дзеркало, щоб переконатися в тому, що відображення не рябить і «не стрибає». Справа в тому, що навіть найменша подряпина говорить про низьку якість дзеркала, що, в свою чергу, говорить про те, що воно прослужить не так довго, як хотілося б.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора