Людський фактор коштує дорого

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 858

Компанія MegaIndex повідомила про проведення тестів сервісу, створеного для накрутки чинників поведінки. Така інформація надійшла буквально вчора.

Друзі сайту: вас може зацікавити сайт www.ukrbilliard.com.ua/, на якому ви можете замовити все необхідне обладнання та аксесуари для гри в більярд!

Система MegaIndex, яка займається просуванням сайтів, влаштувала бета-тестування останнього розробленого сервісу, призначеного для накручування поведінкових факторів. Аналогічний сервіс був запущений компанією ще півтора роки тому. Але на відміну від нього, останній не базується на автоматизованій програмній платформі. На цей раз автори розробленої новинки запевняють, що тепер всі сервісні завдання будуть виконуватися тільки людьми, які володіють своїми особливостями характерів. Адже тільки це і впливає на визначення ступеня природності переходу по посиланнях.

Поки що невідомо, коли даний сервіс буде доступний на території Білорусі. На даний момент, дуже популярним запитом в пошукових системах і тематичних переходів став «дизайн сайтів», що не дивно, так як фахівці цієї галузі у столиці дуже затребувані. Повертаючись до теми статті, варто додати, що новий сервіс від MegaIndex отримав дуже складний сценарій з виконання всіх необхідних завдань. Таким чином, виконавці будуть вдаватися до запитів уточнення, і переглядати інші сайти.

Система контролю зроблена в інтеграції зі статистикою компанії. Поки завдання будуть виконуватися замовники зможуть отримувати звіти-скріншоти, на яких буде видно всі дії виконавців. Звичайно, такий скрупульозний підхід до виконання завдання не коштуватиме дешево. Вартість кожного завдання оцінюється в п'ять рублів - а це досить дорого в порівнянні з конкурентами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора